TC122-JR-07470KL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TC122-JR-07470KL
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation TC122-JR-07470KL No. Of Elements: 2 Power Rating: 63mW Resistance: 470kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: SMD Series: TC122 Svhc: No SVHC Temperature Coefficient: ?‚?± 200ppm/?‚?°C Voltage Rating: 50V